Program

Goldfingers nabízí non-stop zábavu a show v luxusním prostředí bývalého divadla. Program a jména tanečnic zveřejňujeme ten daný den vždy mezi 19. a 20. hodinou. Staň se součástí neopakovatelného večera v nejlepším strip klubu v Praze. Přejeme ti příjemnou zábavu.

Program na dnešek

Vstup zdarma

Hlavní shows - Program

 • VÖLVA

  VÖLVA
 • MUTTER

  MUTTER
 • SUCCUBA

  SUCCUBA

Otevírací hodiny

Neděle – Čtvrtek
20:00 - 05:00

Pátek a Sobota
20:00 – 06:00

VÖLVA

Mocná severská čarodějnice Völva v podání tajemné Petry obětuje nevinnou pannu pro úspěch v boji. Vychutnej si tuto mystickou lesbian show plnou rituální magie a přenes se do doby vikingských válek.

MUTTER

Vyléčí doktorka Majkelina Cat alias Mutter psychicky narušené pacientky? Přijď se podívat na 5 fingers autoerotickou show s originálními rekvizitami a choreografií do nejlepšího striptýzového klubu v Praze. Jaké netradiční praktiky doktorka Majkelina Cat použije?

SUCCUBA

Majkelina Cat jakožto Succuba. Sexuální upír a dvě nevinné jeptišky. Užij si unikátní 5 fingers show a originální dechberoucí příběh v nejlepším striptýzovém klubu v Praze. Podlehnou dvě nevinné děvy Majkelině Cat, aby z nich mohla vysát sexuální energii?

CLEOPATRA

Znáš její jméno a příběh, ale neznáš její tajemství, které se ukrývá za zdmi jejího paláce. Poklekni před královnou Majkelinou Cat v nejlepším striptýzovém klubu v Praze. Vychutnej si úžasné rekvizity, hudbu a choreografii, která tě přenese do dávného Egypta.

Majkelina Cat

Majkelina Cat je skvost, díky kterému je Goldfingers ještě více unikátním místem pro zábavu pro dospělé. Dělá to, co ji baví, a v čem vidí své životní poslání. Díky ní jsou speciální show Succuba, Mutter a Kleopatra opravdovým smyslným zážitkem.

  Historie Goldfingers

  Klub byl založen v roce 1997 jako volné pokračování slavné kabaretní show Alhambra Revue. Alhambra revue byla estrádní představení, ve kterém vystupovaly známé osobnosti tehdejší doby - zpěváci, herci, tanečníci, hudebníci, akrobati, žongléři.
  WhatsApp logo