VIP tanec na stole & pivo

Tanec na stole a pivo je jeden z nejobjednávanějších balíčků v Goldfingers. Praha se tak stane místem vašich nejbláznivějších vzpomínek. Objednej si tento balíček a zažij nezapomenutelný striptýz na stole, nebo-li table dance. Toto je skvělá nabídka pro jakoukoliv párty či oslavu. Obsahuje přesně to, co pro tvoji párty potřebuješ. Vychutnej si párty se sexy dívkami a bav se až do ranních hodin.

Součástí balíčku je VIP table dance, nebo-li tanec na stole, a 10 točených piv. Nestačí ti to? Přidej si více alkoholu nebo dolary v dalším kroku. Dolary ti poslouží k tipování tanečnic, jsou také součástí rezervace stolu.

Počet osob není pro tento balíček omezen a lze ho objednat pouze on-line. Nezapomeň také na rezervaci stolu, která následuje v dalším kroku. Vyber si nejlepší místo právě pro tebe – v centru dění, a nebo opodál. Záleží jen na tobě.

Chceš-li se cítit jako král, objednej si též odvoz naším luxusním vip shuttlem, který najdeš v dalším kroku. Goldfingers Prague nabízí non-stop show na hlavním pódiu, kabaretní show, full nude vystoupení krásných tanečnic, akrobatický program, lesbian show a další.

S námi se nebudeš nudit ani vteřinu. Máme otevřeno každý den od 20:00 hod.

Co balíček obsahuje?
VIP tanec na stole & pivo

Balíček obsahuje

 • VIP table dance
 • 10 točených piv

4 500 Kč

Tento balíček je možné objednat pouze on-line. Nelze jej za tuto speciální cenu zakoupit přímo v klubu.

Jak to funguje?

 • Vyber si rezervaci stolu, balíčku, nebo jízdy.
 • V rezervačním formuláři vyplň důležité informace pro úspěšné dokončení rezervace.
 • Rekapitulaci objednávky s cenou za rezervaci stolu, balíčku, či jízdy najdeš na konci formuláře.
 • V rekapitulaci nalezneš výši zálohy, o kterou tě požádáme v posledním kroku rezervace. Zálohu zaplatíš přes Paypal odkaz, který ti naše www stránky vygenerují, nebo přímo platební kartou. Nemusíš mít účet u Paypal. Stačí ti kreditní karta s povolením on-line plateb. Také přijímáme platby přes Apple pay a Google pay.
 • Po dokončení rezervace na tebou uvedený mail pošleme zprávu, že o tobě víme.
 • Úhrada zálohy je podmínkou pro potvrzení tvé rezervace v našem systému. Pokud se ti nepodaří uhradit zálohu hned, pošleme ti na mail připomínku - výzvu k platbě s odkazem na zaplacení.
 • Není-li záloha uhrazena do 30-ti minut od dokončení rezervace, nabídneme tebou rezervovaný stůl, balíček, nebo jízdu dalším zákazníkům.
 • Jakmile zaregistrujeme úhradu zálohy, pošleme ti na mail potvrzení o 100% dokončení rezervace. V tomto mailu najdeš všechny potřebné informace k tvé rezervaci.
 • Máš-li jakékoliv dotazy, nebo potřebuješ provést změnu rezervace, neváhej nás kontaktovat na mailu reservations@goldfingersprague.com, a nebo telefonicky na +420 739 123 123. Jsme tady pro tebe.
 • Doplatek zaplatíš v hotovosti naší koordinátorce při příchodu do klubu, před aktivitou, nebo při nástupu do vip shuttle.

Těšíme se na tebe a přejeme příjemnou zábavu.

Vstupuješ na stránky Goldfingers Prague, které mohou obsahovat erotickou tématiku určenou pro osoby starší 18 let.