• Karlos Terminátor Vémola

  Karlos Terminátor Vémola je český bojovník MMA, zápasník a vášnivý chovatel exotických zvířat. Jako první Čech se dostal do prestižní organizace UFC. Byl držitelem několika titulů ve střední a v polotěžké váze, a to jak v anglických, tak českých organizacích (XFN, Oktagon MMA).

  Karlos Terminátor Vémola
 • Makhmud Muradov

  Makhmud Muradov je uzbecký profesionální bojovník MMA, původně sambista a kickboxer. Muradov je první uzbecký zástupce v elitní americké profesionální soutěži UFC, taktéž první MMA bojovník na světě, jenž se stal členem The Money Teamu, atletické stáje nejbohatšího bojového sportovce na světe, boxera Floyda “Money” Mayweathera juniora. Trénuje v pražském MMA Monster Gym pod vedením Petra “Monstera” Knížete, v Las Vegas a v Polsku.

  Makhmud Muradov
 • Attila Vegh

  Attila Vegh je slovenský bojovník MMA organizace Oktagon MMA v polotěžké váze. Jeho domovským klubem je Spartakus Fight Gym v Trnavě. V roce 2012 vyhrál titul organizace Bellator v MMA.

  Attila Vegh
 • Kateřina Kundosaki Klinderová

  Kateřina Kundosaki Klinderová je influencerka, moderátorka a účastnice reality show Oktagon MMA Výzva a Survivor. V Goldfingers pracovala jako dancers manažerka.

  Kateřina Kundosaki Klinderová
 • Michal Blackbeard Martínek

  Michal Blackbeard Martínek je český profesionální bojovník MMA těžké váhy. Aktuálně zápasí v polské organizaci KSW. Svůj první zápas odbojoval v roce 2016 a hned ve stejném roce se představil na prvním galavečeru Oktagonu, kde se v roce 2018 stal vůbec prvním šampionem organizace porážkou Daniela Dittriicha.

  Michal Blackbeard Martínek
 • Petr Monster Kníže

  Petr Monster Kníže je legenda českého MMA. V současnosti trenér, ale i aktivní zápasník. Je majitelem pražského MMA Monster Gymu.

  Petr Monster Kníže
 • Tomáš Fidzi Fiala

  Tomáš Fidzi Fiala je velkým srdcařem tohoto sportu. Je dvojnásobným amatérským šampionem ČR v MMA a velmi všestranným bojovníkem. Trénuje v pražském MMA Monster Gymu.

  Tomáš Fidzi Fiala
 • Daniel DeeDee Škvor

  Daniel Deedee Škvor je profesionální český zápasník MMA s bohatou historií v nejznámější postojářské organizaci Glory. V roce 2020 se stal vítězem v turnaji Oktagon Underground do 100 kg. Jeho domovským klubem je pražský Reinders MMA.

  Daniel DeeDee Škvor
 • Michal Palec Reissinger

  Michal Palec Reissinger je zápasník thajského boxu, kterému se věnuje od roku 2005. V současnosti trénuje pod klubem Spejbl Gym Praha pod vedením Michala Vančury a Ondřeje Hutníka. Je též trenérem, a stále aktivním zápasníkem.

  Michal Palec Reissinger
 • Ondřej Spejbl Hutník

  Ondřej Spejbl Hutník je bývalý zápasník, dnes trenér thajského boxu, kterému propadl již ve svých 13 letech. Působí v pražském Spejbl Gymu.

  Ondřej Spejbl Hutník
 • Target Team

  Target Team je tým profesionálních trenérů a sportovců v oblasti fitness a kulturistiky. Připravuje atlety na soutěže v různých fitness kategoriích.

  Target Team
 • Petr Pilát

  Petr Pilát je motokrosový a FM závodník, motorka je jeho závislostí již od jeho 3 let. Ve svých 14 letech se stal nejmladším člověkem v historii, který udělal back flip na motorce a zapsal se tak do Guinessovy knihy rekordů.

  Petr Pilát
 • Adam Lacko

  Adam Lacko začal s motosportem v roce 1994, kdy se poprvé posadil na motokáry. V roce 2003 přesedlal do závodního tahače a o dva roky později okusil i českou Buggyru. Závodil v silných cestovních vozech a pak se vrátil k truckům. Stal se vicemistrem Evropy v závodech trucků na okruzích, a pak i mistrem Evropy tahačů v závodech na okruzích.

  Adam Lacko

Podporujeme

Je nám ctí podporovat významné, ale i začínající sportovce, či týmy. Vytváříme pro ně unikátní tréninkové oblečení, a nebo je podporujeme finančně.

Vstupuješ na stránky Goldfingers Prague, které mohou obsahovat erotickou tématiku určenou pro osoby starší 18 let.