She male show

Violetta je okouzlující slečna se sexy tělem svůdné bohyně. Je přenádherná, dostane vás do varu, pozlobí, zatančí, udělá strip show, na jejímž konci se ukáže, že není všechno tak, jak se zdá. Na závěr čeká vás i budoucího ženicha nebo oslavence překvapení. Slečna Violetta je totiž slečna jen od pasu nahoru a v sexy kalhotkách jí jaksi něco přebývá.

Naprosto unikátní vystoupení pro rozlučky se svobodou, oslavu či jinou příležitost. Strip show od Viollety je ojedinělá show, která v Praze nemá obdoby. Zažijte nezapomenutelné chvíle s she male od Goldfingers. Vyberte si vystoupení u nás v klubu, nebo kdekoliv v Praze - v restauraci, baru, na apartmánu. A nebo v našem vip shuttle. Rezervace termínu nutná. Vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje. Trvání 15 minut.

Prosím, vezměte na vědomí, že naše tanečnice neposkytují žádné erotické služby a jejich vystoupení jsou nekontaktní. Doporučujeme rezervovat s předstihem, abychom vám mohli vyhovět ohledně termínu. Uvedené ceny jsou za show, není stanoven minimální, nebo maximální počet osob.

Balíček obsahuje

  • vystoupeni:
  • v restauraci, v klubu, na lodi, ve vip shuttle
  • na párty, na oslavě, či rozlučce se svobodou
  • trvání 15 minut

Cena
7 000 

Tento balíček je možné objednat pouze on-line.
Nelze jej za tuto speciální cenu zakoupit přímo v klubu.

WhatsApp logo